Çankaya Halı Yıkama

mamak Halı Yıkama


Temizlik ürünleri arasında halı yıkama şampuanları, halı yıkamalarında son derece başarılı neticeler verse de, bol tazyikli su ile yıkanması gereken halılarınızı evde veya bahçede yıkamanızı önermiyoruz. Çünkü su sarfiyatı konusunda tasarruf yapılması gereken bir dönemde yaşıyoruz.

Kelebek Halı Yıkama halıları çok daha ekonomik bir şekilde üstelik daha temiz olarak yıkıyor. Metre kare başına aldığı ücretlerle temiz bir şekilde Halı Yıkama hizmeti sunuyor.

Hem topluca yıkanan halılar için su sarfiyatı daha aza indirgenmiş oluyor hem de ekonomik bir şekilde bu işi çözmüş oluyorsunuz. Bu nedenle halı yıkama işlemeni evde değil de Kelebek Halı Yıkama firmasında güvenle bu hizmeti yaptırabilirsiniz.

yenimahalle Koltuk YıkamaKoltuk Yıkama dikkat isteyen bir uygulamadır. Koltuk Yıkama öncesi tamamen mikrop kırıcı kimyasallarla ıslatılarak ilaçlanmalı ve de koltuk yüzeyindeki tüm kirlerin koltuk yıkama öncesi yüzeye çıkabilmesi için kaliteli çeşitli kimyasallarla yüzeyde toplanması sağlanmalıdır. Ayrıca bu kaliteli kimyasalların lekeler ve de kirleri yumuşatarak yıkama sırasında kolaylık sağlayıcı ürünlerden oluşması koltuk yıkama öncesi yapılması şart olan başlangıçtır.

Ankara Koltuk Yıkama, Koltuk Yıkama hizmetini alanında profesyonel ekibi ile birlikte % 100 müşteri memnuniyetini ilke edinerek gerçekleştirmektedir.

yenimahalle Perde Yıkama


Perde Yıkama nın ne kadar zor bir işlem olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Bahar temizliğinin başladığı şu günlerde Ankara Perde Yıkama sizlere Perde Yıkama hizmetini sunarak bu zor işlemden sizleri kurtarıyor.

Ankara Perde Yıkama firmasında kumaş, saten, tül, zebra, stor, jaluzi vb. perdeleriniz bir telefonla adresinizden alınır. Kelebek Perde Yıkama firmasında ki özel temizleme sisteminde temizlendikten sonra ilk günkü güzelliğiyle size geri döner. Teknik servisimiz perdelerinizi A dan Z ye kontrol edip perdenizi ilk günkü yeni görünümüyle size ulaştırır ve montajını yapar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *